Info o Intex 68609 Pumpa elektrická - hodnocení a parametry

Informace: Intex 68609 Pumpa elektrická Čluny a lehátka INTEX

Popis produktu: Pumpa Intex 68609 Pumpa elektrická: Elektrická pumpa Intex 68609 se sadou koncovek je nepostradatelným pomocníkem pro letní radovánky. Díky třem koncovkám snadno nafouknete či vyfouknete téměř jakýkoli ventil. Součástí pumpy Intex 68609 je redukce na zásuvku na zapalovač do auta, takže si pumpu můžete vzít s sebou, kamkoli se autem vydáte. Elektrická pumpa Intex 68609 je použitelná na 220 V a 12 V, vyrobena je z pevného plastu a dosahuje výkonu 400l/min. Pumpa Intex dosáhne tlaku až 12 psi, takže se hodí i k nafukování míčů. Pumpa disponuje dvěma rychlostmi nafukování. Buď jako vývěva pro velký objem a malý tlak nebo jako kompresor pro správné natlakování. Klíčové vlastnosti elektrické pumpy Intex 68609Využití k nafukování i vyfukování matrací, bazénůRedukce pro zapojení elektrické pumpy do zásuvky v autěSada tří redukcí pro kompatibilitu s různými ventilyDokáže nafouknout a správně natlakovat i míče2 rychlosti: vývěva a kompresor ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Intex 68609 Pumpa elektrická za skvělou cenu 1 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Čluny a lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Intex 68609 Pumpa elektrická

Lukáš
Pro mé potřeby je INTEX Intex 68609 Pumpa elektrická skvělá volba v kategorii Čluny a lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Intex 68609 Pumpa elektrická od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Intex 68609 Pumpa elektrická}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Intex 68609 Pumpa elektrická mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Intex 68609 Pumpa elektrická INTEX - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Intex 68609 Pumpa elektrická, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Intex 68609 Pumpa elektrická INTEX na zahradu

Intex 68609 Pumpa elektrická Čluny a lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Intex 68609 Pumpa elektrická i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada INTEX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Intex 68609 Pumpa elektrická na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INTEX
- číslo EAN 6941057404769 z výroby
- produkt je v kategorii Čluny a lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Intex 68609 Pumpa elektrická Čluny a lehátka
Cena zboží
1 699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Čluny a lehátka INTEX

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Intex 68609 Pumpa elektrická) potřebujete dokumentaci od výrobce (INTEX), manuály 6941057404769, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.