Info o Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene - hodnocení a parametry

Informace: Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene  Umyvadla INDERA

Popis produktu: Designové umyvadlo Vester na desku je vyrobeno z jednoho kusu kamene, při zpracování se nepoužívá žádné lepidlo, tmel ani barva. Toto luxusní kamenné umyvadlo je obdélníkové a ručně leštěné, díky tomu je hladké a lesklé. Odtokové otvory jsou ve standardní evropské velikosti. Upozornění! Každý kus je originál, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie, nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Technické údaje: Rozměry: 55 cm x 40 cm výška: 17 cm materiál: ručně leštěný mramor Marble Cream váha: 28 kg +/- 1 kg dodává se bez integrovaného odpadu umyvadlo na desku Obsah balení: 1x umyvadlo z přírodního kamene bez dekorace, odpadu a baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene za skvělou cenu 4 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene

Lukáš
Pro mé potřeby je INDERA Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene INDERA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene INDERA na zahradu

Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz INDERA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INDERA
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene  Umyvadla
Cena zboží
4 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla INDERA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Indera Vester Cream 57054 Umyvadlo z přírodního kamene) potřebujete dokumentaci od výrobce (INDERA), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.