Info o Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene - hodnocení a parametry

Informace: Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene  Umyvadla INDERA

Popis produktu: Natural River Stone jsou luxusní a unikátní umyvadla nepravidelného tvaru. Navrhla je Matka příroda, ale zvláštní péčí a pečlivostí jsou dotaženy do dokonalosti. Každý má jiný tvar, velikost a odstín. Odkládací plocha vám navíc poskytne dostatek prostoru pro vaší kosmetiku a hygienické potřeby. Jsou vyrobeny vždy jen z jednoho kusu přírodního říčního kamene, vnější strana zůstává nezměněna, uvnitř je ručně leštěné.  Při zpracování se nepoužívá žádné lepidlo ani tmel. Průměr umyvadla se pohybuje mezi 43 až 60 cm a výška je 15-20 cm. Tloušťka boční stěny nikdy není menší než 3 cm, díky tomu je umyvadlo pevné a téměř nerozbitné. Každý kus je originál, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy, rýhováním a strukturou kamene, ale také díky fosilním výtiskům rostlin a živočichů, které se na něm mohou objevit. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Upozornění! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie,  nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení.  Technické údaje: průměr: 43-60 cm výška: 15-20 cm materiál: ručně leštěný říční kámen váha: 40 - 60 kg tloušťka stěny cca 3 cm dodává se bez integrovaného odpadu umyvadlo na desku Obsah balení: 1x umyvadlo z přírodního kamene bez dekorace, odpadu a baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene za skvělou cenu 2 731 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene

Lukáš
Pro mé potřeby je INDERA Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene INDERA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene INDERA na zahradu

Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz INDERA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 731 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INDERA
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene  Umyvadla
Cena zboží
2 731 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla INDERA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Indera The Lavabo Slice Avocado 57039 Umyvadlo z přírodního říčního kamene) potřebujete dokumentaci od výrobce (INDERA), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.