Info o Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene - hodnocení a parametry

Informace: Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene  Umyvadla INDERA

Popis produktu: Designové umyvadlo Kotak trap marmo je vyrobeno z jednoho kusu kamene bez lepení. Toto luxusní kamenné umyvadlo je hranaté, vnitřní část je ručně leštěná, vnější boční stěny mají hrubý, štokovaný povrch.  Tloušťka stěny nikdy není menší než 3 cm, díky tomu je umyvadlo velice pevné a téměř nerozbitné. Odtokové otvory jsou ve standardní evropské velikosti. Tato přirozená umělecká díla se často objevují v luxusních hotelích, restauracích nebo lázních. Jsou vhodné do moderních, ale i přírodně laděných koupelen. Upozornění! Každý kus je originál, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie,  nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Technické údaje: rozměr: 50 x 40 výška 12 cm materiál: ručně leštěný mramor Marble Yellow váha: 55 kg +/- 1 kg   tloušťka stěny cca 3 cm dodává se bez integrovaného odpadu  umyvadlo na desku Obsah balení: 1x umyvadlo z přírodního kamene bez dekorace, odpadu a baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene za skvělou cenu 4 013 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene

Lukáš
Pro mé potřeby je INDERA Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene INDERA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene INDERA na zahradu

Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz INDERA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 013 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INDERA
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene  Umyvadla
Cena zboží
4 013 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 1 199 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla INDERA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Indera Persegi Turun Yellow 57064 Umyvadlo z přírodního kamene) potřebujete dokumentaci od výrobce (INDERA), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.