Info o Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem - hodnocení a parametry

Informace: Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem  Umyvadla INDERA

Popis produktu: Samostatně stojící kamenná umyvadla Perlui se stanou skvostem Vaší koupelny. Díky kombinaci mramoru a onyxu je toto umyvadlo velmi vhodné k podsvícení. Onyx je polodrahokam – minerál, jeho krystalická struktura dává dojem hloubky a průhlednosti, což navíc dovoluje mírné propouštění světla. Onyx umyvadla potřebují ke změně vzhledu pouze paprsky světla, aby se stali poloprůhledným zářícím klenotem Vaší koupelny. Umyvadlo je dvoudílné a skládá se z podstavce a samotného umyvadla. Vysoká kvalita mramoru a jeho zpracování dodá Vaší koupelně nádech luxusní elegance. Umyvadlo je vhodné také pro menší koupelny, kde je problém s umístěním koupelnového nábytku. Každé umyvadlo je jedinečné a ručně vyráběné, horní část je leštěná a podstavec má hrubý, štokovaný povrch. Na zadní straně umyvadla je otvor pro připojení odtoku. Odtokové otvory jsou ve standardní evropské velikosti. Upozornění! Každý kus je originál, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie,  nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Technické údaje: průměr umyvadla: 40 cm výška: 90 cm materiál: ručně leštěný mramor Marble Black a Onyx váha:85 kg +/- 1 kg  dodává se bez integrovaného odpadu  Pozor: podstavec pod umyvadlo je nutnou součástí výrobku. Jiná možnost montáže neexistuje. Obsah balení: 1x umyvadlo z přírodního kamene bez dekorace, odpadu a baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem za skvělou cenu 6 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem

Lukáš
Pro mé potřeby je INDERA Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem INDERA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem INDERA na zahradu

Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz INDERA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INDERA
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem  Umyvadla
Cena zboží
6 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 1 199 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla INDERA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Indera Perlui 57082 Volně stojící kamenné umyvadlo - černý mramor s onyxem) potřebujete dokumentaci od výrobce (INDERA), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.