Info o Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black - hodnocení a parametry

Informace: Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black  Umyvadla INDERA

Popis produktu: Umyvadlo z přírodního kamene Asper je jako všechny ostatní umyvadla značky Indera ručně vyráběné v Indonésii. Umyvadlo Asper má čtvercový tvar 43 cm x 43 cm a vysoký 10 cm. Vnitřek umyvadla je však kulatý. Boční stěny a horní povrch jsou zcela ploché a lesklé. Kamenné umyvadlo Asper je velmi populární, především díky unikátnímu a modernímu vzhledu. Tato umyvadla na desku, jsou vždy vyrobena z jednoho kusu kamene bez použití tmelu či lepidla. Díky svému neobvyklému vzhledu často zkrášlují luxusní hotely, restaurece nebo lázně. Jsou vhodné do moderních, ale i přírodně laděných koupelen. Odtokové otvory jsou ve standardní evropské velikosti. Upozornění! Každý kus je originál, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie, nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Technické údaje: rozměr: 43 x 43 cm výška: 10 cm materiál: ručně leštěný mramor Marble Black váha: 21 kg +/- 1 kg dodává se bez integrovaného odpadu umyvadlo na desku Obsah balení: 1x umyvadlo z přírodního kamene bez dekorace, odpadu a baterie ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black za skvělou cenu 3 892 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black

Lukáš
Pro mé potřeby je INDERA Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black INDERA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black INDERA na zahradu

Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz INDERA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 892 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce INDERA
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black  Umyvadla
Cena zboží
3 892 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla INDERA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Indera Asper 59163 Kamenné umyvadlo Black) potřebujete dokumentaci od výrobce (INDERA), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.