Info o Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný - hodnocení a parametry

Informace: Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný Solární Immax

Popis produktu: LED reflektor Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný: Venkovní reflektor Immax SOLAR LED je užitečná pomůcka na terasu vašeho domu, která plní jak estetický, tak i bezpečnostní účel. Díky automatickému spínání a zabudovanému čidlu se osvětlení samo zapne, jakmile zaznamená pohyb; a to na vzdálenost až 8 metrů. K napájení reflektor nevyužívá elektřinu, ale solární panel v kombinaci s Li-Ion baterií. Reflektor tak svítí jen v nezbytných momentech, díky čemuž je daleko úspornější, než klasická venkovní osvětlení. Klíčové vlastnosti LED reflektoru Immax SOLAR LEDPohybový senzorVestavěná Li-Ion baterie s kapacitou 3 000 mAhSvětelný tok 760 lmPříkon reflektoru Immax SOLAR LED 2,2 WGarantovaná životnost 50 000 hodin Jednoduchá montážImmax Solar LED reflektor vydrží i bez napájení z elektřiny svítit dlouhé hodiny. Využít ho proto můžete i při posezení za letních večerů. Díky jednoduché montáži, světlo snadno a rychle připevníte na požadované místo. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Solární na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný

Lukáš
Pro mé potřeby je Immax Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný skvělá volba v kategorii Solární.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný Immax - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný Immax na zahradu

Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný Solární Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Immax, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Immax
- číslo EAN 8592957084353 z výroby
- produkt je v kategorii Solární


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný Solární
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Solární Immax

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Immax SOLAR LED reflektor s čidlem 2,2W, stříbrný) potřebujete dokumentaci od výrobce (Immax), manuály 8592957084353, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Solární - Zobrazit další produkty