Info o Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee - hodnocení a parametry

Informace: Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee Příslušenství Immax

Popis produktu: Ovladač Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee: Praktický bezdrátový ovladač Immax Neo RGB+CCTDálkový ovladač Immax Neo RGB+CCT je speciální ovladač pro LED žárovky Immax Neo s podporou ZigBee. Prostřednictvím tohoto praktického ovladače můžete stmívat a vypínat LED žárovky Immax Neo. Díky tomu budete mít stav osvětlení v domácnosti kdykoliv pod kontrolou. Praktickou vlastností je také podpora technologie Philips HUE. Klíčové vlastnosti dálkového ovladače Immax Neo RGB+CCTKvalitní zpracováníNapájení ovladače bateriíKompatibilní s Philips HUESnadná instalaceOvladač pro produkty Philips HUE a ZigBee ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee za skvělou cenu 649 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee

Lukáš
Pro mé potřeby je Immax Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee Immax - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee Immax na zahradu

Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Immax, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 649 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Immax
- číslo EAN 8592957070073 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee Příslušenství
Cena zboží
649 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Immax

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Immax Neo dálkový ovladač RGB+CCT pro Zigbee) potřebujete dokumentaci od výrobce (Immax), manuály 8592957070073, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.