Info o Hubněte tučnými jídly - hodnocení a parametry

Informace: Hubněte tučnými jídly Tématické kuchařky BizBooks

Popis produktu: Kniha Hubněte tučnými jídly:Neobvyklý pohled na stravování a fungování lidského těla z pera lékaře Josepha MercolyJe pro vás zdraví vášeň a chcete zpomalit proces stárnutí? Čelíte vážným onemocněním, jako je obezita, diabetes, Alzheimer či rakovina? Vyzkoušejte rady lékaře Josepha Mercoly. Jednoduše, jasně a racionálně vysvětluje, jak funguje naše tělo na biologické a molekulární úrovni. Radí, jaké potraviny bychom měli jíst, nabízí praktické postupy, kterých se můžeme držet. Základem je strava založená na vysokém obsahu tuků, adekvátním obsahu bílkovin a nízkém obsahu sacharidů.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hubněte tučnými jídly za skvělou cenu 333 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hubněte tučnými jídly

Lukáš
Pro mé potřeby je BizBooks Hubněte tučnými jídly skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hubněte tučnými jídly od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hubněte tučnými jídly}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hubněte tučnými jídly mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hubněte tučnými jídly BizBooks - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hubněte tučnými jídly, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hubněte tučnými jídly BizBooks na zahradu

Hubněte tučnými jídly Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hubněte tučnými jídly i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BizBooks, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 333 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hubněte tučnými jídly na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BizBooks
- číslo EAN 9788026418597 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hubněte tučnými jídly Tématické kuchařky
Cena zboží
333 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky BizBooks

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hubněte tučnými jídly) potřebujete dokumentaci od výrobce (BizBooks), manuály 9788026418597, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.