Info o Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk - hodnocení a parametry

Informace: Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk Vybavení koupelny Iris Hantverk

Popis produktu: Hřebeny od švédské značky Iris Hantverk posouvají daleko za známé hranice to, co nazýváme ruční prací. Kartáče jsou totiž ručně vyráběny ve švédské malé dílně, a to řemeslníky se zrakovým postižením, kteří tak najednou mají možnost pracovat a žít plnohodnotný život. Na hřebeny jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici ohledně péče o tělo a zdraví. Samotná údržba nevyžaduje nic náročného, kartáč stačí jen omýt teplou vodou a mýdlem a nechat oschnout. Dřevěnou rukojeť pak můžete čas od času naolejovat pro zachování krásné barvy dřeva. - Materiál rukojeti: buk - Štětiny: kančí - Rozměry: 22 x 3,7 x 3 cm - Výroba: ruční ve Švédsku - Péče: omyjte teplou vodou a mýdlem, nechte osušit, dřevo můžete čas od času naolejovat ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk za skvělou cenu 419 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk Iris Hantverk na zahradu

Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 419 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511003337 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk Vybavení koupelny
Cena zboží
419 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hřeben na vlasy z kančích štětin Iris Hantverk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511003337, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.