Info o Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku - hodnocení a parametry

Informace: Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku Hudba, zpěvníky, příručky G+W

Popis produktu: Kniha Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku:26 populárnych melódií rozpísaných pre dvojradové heligónky - Holubí dom, Jožin z bažin, Deti z Pirea, Keď ma brali za vojaka, Učiteľka tanca, Titanic atď Súčasťou publikácie je CD so skladbami nahranými v ladení C-F... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku za skvělou cenu 220 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hudba, zpěvníky, příručky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku

Lukáš
Pro mé potřeby je G+W Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku skvělá volba v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku G+W - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku G+W na zahradu

Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku Hudba, zpěvníky, příručky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada G+W, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 220 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce G+W
- číslo EAN 9790706556208 z výroby
- produkt je v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku Hudba, zpěvníky, příručky
Cena zboží
220 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hudba, zpěvníky, příručky G+W

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hráme na heligónke: Moderné a populárne piesne na dvojradovú heligónku) potřebujete dokumentaci od výrobce (G+W), manuály 9790706556208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.