Info o Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent - hodnocení a parametry

Informace: Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent Pohovky Vivonita

Popis produktu: Vivonita, to jsou pohovky a křesla, která splňují všechny parametry i těch nejnáročnějších interiérových designéru. Pozvětě k sobě domů kvalitu a udělejte si radost tímto krásným kouskem, který je nadčasový a bude vám dělat radost dlouhou dobu. Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent za skvělou cenu 12 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent

Lukáš
Pro mé potřeby je Vivonita Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent Vivonita - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent Vivonita na zahradu

Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vivonita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vivonita
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent Pohovky
Cena zboží
12 790 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Vivonita

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hořčicově žluté rozkládací křeslo Vivonita Brent) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vivonita), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.