Info o Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton - hodnocení a parametry

Informace: Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton Křesla Vivonita

Popis produktu: Milton od značky Vivonita, to je křeslo stvořené pro lenošení a odpočinek. Jednoduché, leč velmi milé a na pohled příjemné křeslo díky svému důmyslnému tvaru a designu bude trendy i za dvacet let. Potah křesla je vyroben z polyesterové textilie, která se vyznačuje velmi vysokou hodnotou Martindale: 93 000. Tato hodnota označuje nadstandartní odolnost látky proti oděru. Nohy křesla jsou vyrobeny z bukového dřeva v přírodním odstínu. Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton za skvělou cenu 9 629 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton

Lukáš
Pro mé potřeby je Vivonita Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton Vivonita - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton Vivonita na zahradu

Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton  Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vivonita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 629 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vivonita
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton  Křesla
Cena zboží
9 629 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Vivonita

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hořčicově žluté křeslo Vivonita Milton ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vivonita), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.