Info o Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton - hodnocení a parametry

Informace: Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton Pohovky Vivonita

Popis produktu: Ideální pohovka pro celou rodinu? Milton! Milton od značky Vivonita je jednoduchá, leč velmi milá a na pohled příjemná pohovka, která díky svému důmyslnému tvaru a designu bude trendy i za dvacet let. Potah pohovky je vyroben z polyesterové textilie, která se vyznačuje velmi vysokou hodnotou Martindale: 93 000! Tahle hodnota označuje nadstandartní odolnost látky proti oděru. Nohy pohovky jsou vyrobeny z bukového dřeva v přírodním odstínu. Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton za skvělou cenu 21 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton

Lukáš
Pro mé potřeby je Vivonita Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton Vivonita - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton Vivonita na zahradu

Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vivonita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 21 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vivonita
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton Pohovky
Cena zboží
21 490 Kč
Dostupnost
11.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Vivonita

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hořčicově žlutá rohová pohovka s lenoškou na pravé straně Vivonita Milton) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vivonita), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.