Info o Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm Dekorace Hoorns

Popis produktu:

Designové zrcadlo Antique je zástupcem doplňků stále více oblíbeného vintage stylu. Stylový rám ve tvaru slunečnice dodá zrcadlu na originalitě a a osobitosti. Zrcadlo je vyrobeno ze skla a zasazeno do mosazné konstrukce se starožitným nádechem. Tato kombinace dodá vaší předsíni či koupelně elegantní design, který vynikne v každém moderním domově.    

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm za skvělou cenu 881 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm skvělá volba v kategorii Dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm Hoorns na zahradu

Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm Dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 881 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713094264 z výroby
- produkt je v kategorii Dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm Dekorace
Cena zboží
881 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Dekorace Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Zlaté kovové zrcadlo Antique 32 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713094264, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.