Info o Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm Regály a poličky Hoorns

Popis produktu:

Designová police Antique 100 cm je zástupcem doplňků stále více oblíbeného vintage stylu. Police má mosaznou konstrukci se starožitným nádechem. Tento aspekt dodá vaší předsíni či koupelně elegantní design, který vynikne v každém moderním domově.    

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm za skvělou cenu 837 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm Hoorns na zahradu

Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 837 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713099085 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm Regály a poličky
Cena zboží
837 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Zlatá kovová police Antique 100 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713099085, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.