Info o Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea Židle Hoorns

Popis produktu:

Designová jídelní židle Delia je posezením, kterému nechybí komfort a elegance. Bude se skvěle vyjímat v moderních interiérech, a to díky sametovému čalounění v tmavě zelené barvě. Hledáte-li pohodlnou a krásnou jídelní židli, Delia jistě splní všechny vaše představy a požadavky.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea za skvělou cenu 3 319 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea Hoorns na zahradu

Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 319 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713096961 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea Židle
Cena zboží
3 319 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Zelená sametová jídelní židle Callea) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713096961, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.