Info o Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm Svítidla Hoorns

Popis produktu:

Osobitost, elegance a retro design. To jsou hlavní vlastnosti závěsného světla Agatha. Světlo je vyrobeno z hnědého skla, díky čemuž dostává nádech 60. let minulého století. S tímto unikátním vzhledem bude Agatha krásně ladit v klasických interiérech.

Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm za skvělou cenu 1 054 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm Hoorns na zahradu

Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 054 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713095186 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm Svítidla
Cena zboží
1 054 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Svítidla Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Skleněné závěsné světlo Agatha 17 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713095186, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.