Info o Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie Konferenční stolky Hoorns

Popis produktu:

Set dvou odkládacích stolků Willie s mosazným povrchem se stane elegantním doplňkem každého pokoje zařízeného ve vintage styluOválná horní deska elegantní patinou, subtilní podnož a barva tvoří velmi nadčasový celek, který dodá vašemu domovu styl a bude i praktickým a funkčním pomocníkem. 

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie za skvělou cenu 4 634 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie Hoorns na zahradu

Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 634 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713093595 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie Konferenční stolky
Cena zboží
4 634 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Set dvou mosazných odkládacích stolků Willie) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713093595, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.