Info o Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá Pohovky Hoorns

Popis produktu:

Elegantní pohovka Raden zaujme již na první pohled. Maximální komfort zaručuje měkký sedák spolu s opěrnými polštáři a také krásné a kvalitní čalounění ze sametové látky v šedozelené barvě. Pohovka Raden nabízí dostatečný prostor také pro spaní a výborně doplní každý moderní i klasický interiér, kterému dodá nadčasový stylluxusní vzhled a příjemnou atmosféru.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá za skvělou cenu 25 734 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá Hoorns na zahradu

Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 734 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713101559 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá Pohovky
Cena zboží
25 734 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Šedozelená sametová pohovka Raden 203 cm, pravá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713101559, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.