Info o Hoorns Růžová sametová taburetka Susie - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Růžová sametová taburetka Susie Taburety Hoorns

Popis produktu:

Retro taburetka Susie skvěle doplní sedací soupravu v obývacím pokoji nebo jídelnu. Kombinace sametového čalounění v růžové barvě a podnože z borového dřeva vytváří elegantní spojení. Díky svým velikostem lze taburetku jednoduše přenášet a přemisťovat. Lze ji hravě použít jako podnožku či sedátko při nečekaných návštěvách.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Růžová sametová taburetka Susie za skvělou cenu 1 573 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Taburety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Růžová sametová taburetka Susie

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Růžová sametová taburetka Susie skvělá volba v kategorii Taburety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Růžová sametová taburetka Susie od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Růžová sametová taburetka Susie}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Růžová sametová taburetka Susie mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Růžová sametová taburetka Susie Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Růžová sametová taburetka Susie, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Růžová sametová taburetka Susie Hoorns na zahradu

Hoorns Růžová sametová taburetka Susie Taburety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Růžová sametová taburetka Susie i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 573 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Růžová sametová taburetka Susie na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713080694 z výroby
- produkt je v kategorii Taburety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Růžová sametová taburetka Susie Taburety
Cena zboží
1 573 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Taburety Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Růžová sametová taburetka Susie) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713080694, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.