Info o Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor Regály a poličky Hoorns

Popis produktu:

Stylový držák na víno Connor se stane perfektním úložištěm pro vaše vína. Elegantní kovové zpracování s mosazným povrchem krásně vynikne v každém interiéru. Držák Connor nabízí až 9 prostorných míst. Connor skvěle zapadne do moderních i klasických prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor za skvělou cenu 1 321 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor Hoorns na zahradu

Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 321 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713093557 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor Regály a poličky
Cena zboží
1 321 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Mosazný kovový držák na víno Connor) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713093557, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.