Info o Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde Konferenční stolky Hoorns

Popis produktu:

Konferenční stolek Clyde je exkluzivním kusem nábytku s odkazem na vintage styl. Tento stolek, vyrobený z mosazného kovu spolu se skleněnou deskou, disponuje praktickým úložným prostorem, který jistě oceníte a plně využijete pro uložení časopisů či rozečtené knihy. Stolek Clyde bude díky svému retro provedení vhodně doplňovat obývací pokoj klasického stylu a uspokojí zejména ty zákazníky, kteří hledají unikátnost a vysokou kvalitu materiálu i provedení.  

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde za skvělou cenu 4 140 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde Hoorns na zahradu

Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 140 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713093540 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde Konferenční stolky
Cena zboží
4 140 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Mosazný konferenční stolek Clyde) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713093540, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.