Info o Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm Pohovky Hoorns

Popis produktu:

Komfortní pohovka Chanelle zaujme již na první pohled. Maximální pohodlí zaručuje měkký sedák spolu s opěrnými polštáři a také krásné, na dotek velmi příjemné, sametové čalounění v mátově zeleném odstínu. Díky prostornosti se skvěle hodí do obývacího pokoje pro velké oslavy nebo příjemné chvíle strávené s rodinou. 

 Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm za skvělou cenu 39 388 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm Hoorns na zahradu

Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 39 388 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713101603 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm Pohovky
Cena zboží
39 388 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Mátově zelená sametová pohovka Chanelle 282 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713101603, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.