Info o Hoorns Kovový mosazný regál Antique - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Kovový mosazný regál Antique Regály a poličky Hoorns

Popis produktu:

Designový mosazný regál Antique se bude skvěle vyjímat u zdi nebo je vhodný k přepažení místnosti. Nabízí dostatečný prostor pro vaše knihy, drobnosti či květiny. Mosazné provedení skvěle doplní obývací pokoj či chodbu ve vintage stylu vašeho domova. Regál se skvěle hodí ke konferenčnímu stolku Marilyn. K dokonalosti už chybí jen vintage pohovka Twilight.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Kovový mosazný regál Antique za skvělou cenu 19 600 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Kovový mosazný regál Antique

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Kovový mosazný regál Antique skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Kovový mosazný regál Antique od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Kovový mosazný regál Antique}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Kovový mosazný regál Antique mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Kovový mosazný regál Antique Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Kovový mosazný regál Antique, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Kovový mosazný regál Antique Hoorns na zahradu

Hoorns Kovový mosazný regál Antique Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Kovový mosazný regál Antique i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 600 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Kovový mosazný regál Antique na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713098217 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Kovový mosazný regál Antique Regály a poličky
Cena zboží
19 600 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Kovový mosazný regál Antique) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713098217, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.