Info o Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh Konferenční stolky Hoorns

Popis produktu:

Konferenční stolek Hugh s čirou vrchní deskou z tvrzeného skla s kovovou podnoží využijete v každém pokoji, kde zapůsobí díky svému originálnímu provedení. Vneste do svého domova nádech vintage stylu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh za skvělou cenu 4 688 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh Hoorns na zahradu

Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 688 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713093533 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh Konferenční stolky
Cena zboží
4 688 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Kovový mosazný konferenční stolek Hugh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713093533, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.