Info o Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie Jídelní židle Hoorns

Popis produktu:

Komfortní sedák, sametové čalounění  v khaki barvě, a především kovová podnož poskytující perfektní stabilitu. To jsou hlavní prvky jídelní židle Millie, díky kterým se stane nepostradatelnou součástí jakéhokoli klasického či moderního interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie za skvělou cenu 4 584 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie Hoorns na zahradu

Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 584 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713095469 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie Jídelní židle
Cena zboží
4 584 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Khaki sametová jídelní židle Millie) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713095469, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.