Info o Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 Jídelní stoly Hoorns

Popis produktu:

Designový jídelní stůl Blanche Vás okouzlí jednoduchým zpracováním a čistými liniemi. Stůl je vyroben z masivního dubového dřeva, stojí na čtyřech hranatých nohách, je velmi pevný a stabilní

Tip: Nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 za skvělou cenu 16 296 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 Hoorns na zahradu

Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 296 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713009831 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90 Jídelní stoly
Cena zboží
16 296 Kč
Dostupnost
11.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Jídelní stůl Blanche 230x90) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713009831, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.