Info o Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi Židle Hoorns

Popis produktu:

Jídelní lavice Tergi skvěle doplní jídelny zařízené v retro a vintage stylu. Díky sametovému čalounění v tmavě zeleném odstínu a černé kovové podnoži se lavice stane elegantním kouskem vašeho domova. O maximální komfort se postará pohodlný sedák. Tato lavice skvěle poslouží také v chodbě či předsíni. Doporučujeme lavici zkombinovat s dalšími kusy nábytku z kolekce Tergi.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi za skvělou cenu 10 335 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi Hoorns na zahradu

Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 335 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713101061 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi Židle
Cena zboží
10 335 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Hořčicově žlutá sametová jídelní lavice Tergi) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713101061, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.