Info o Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni Konferenční stolky Hoorns

Popis produktu:

Set konferenčních stolků Gianni potěší všechny milovníky minimalismu. Efektivní propojení mramoru a černě lakované kovové konstrukce tvoří nadčasový celek, který vhodně doladí moderní i klasické obývací pokoje.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni za skvělou cenu 5 097 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni Hoorns na zahradu

Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 097 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713097173 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni Konferenční stolky
Cena zboží
5 097 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černý mramorový set konferenčních stolků Gianni) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713097173, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.