Info o Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 Dekorační polštáře Hoorns

Popis produktu:

Kulatý polštář Tallulah je krásným doplňkem, který oživí moderní i klasické interiéry. Černá sametová látka je velmi příjemná na dotek a je zdobena jemným  motivem růžových květin. Vylaďte si interiér v duchu vintage a boho stylu.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 za skvělou cenu 900 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dekorační polštáře na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 skvělá volba v kategorii Dekorační polštáře.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 Hoorns na zahradu

Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 Dekorační polštáře Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 900 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713097654 z výroby
- produkt je v kategorii Dekorační polštáře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45 Dekorační polštáře
Cena zboží
900 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Dekorační polštáře Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černý kulatý sametový polštář Tallulah s růžovým květinovým motivem, O 45) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713097654, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.