Info o Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando Regály a poličky Hoorns

Popis produktu:

Stylový černý stojan na noviny a časopisy Donovan oceníte v obývacím pokoji i domácí pracovně. Kvalitní materiály a jednoduchý design jsou zárukou nadčasovosti a elegance, která rozhodně neomrzí.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando za skvělou cenu 1 164 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando Hoorns na zahradu

Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 164 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713087921 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando Regály a poličky
Cena zboží
1 164 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černý kovový stojan na časopisy Orlando) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713087921, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.