Info o Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm Jídelní stoly Hoorns

Popis produktu:

Černý jídelní stůl Richard zaujme svým neotřelým originálním designem. Elegantní deska z masivního jasanového dřeva a subtilní černě lakovaná kovová podnož tvoří atraktivní kontrast, který rozzáří každý moderní interiér. Příjemný dodatkem jsou 4 úložné zásuvky z každé strany, které poskytnou dostatek úložného prostoru pro váš inventář. Stůl se vyjímá neuvěřitelnou délkou 220 cm, díky čemuž bude vždy dostatek místa pro vaše návštěvy. Vybavte si svůj domov i dalšími kousky ze série Richard.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm za skvělou cenu 23 941 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm Hoorns na zahradu

Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 23 941 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713097630 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm Jídelní stoly
Cena zboží
23 941 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černý dřevěný jídelní stůl Richard 220x90 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713097630, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.