Info o Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea Židle Hoorns

Popis produktu:

Jídelní židle Clea nabízí jedinečnost a maximální pohodlí. Jednoduchá kovová konstrukce a sametový sedák s opěrkou v černé barvě tvoří atraktivní celek, který zpestří každou moderní jídelnu.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea za skvělou cenu 4 911 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea Hoorns na zahradu

Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 911 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713095476 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea Židle
Cena zboží
4 911 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černá sametová jídelní židle Clea) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713095476, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.