Info o Hoorns Černá kovová vitrína Chloe - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černá kovová vitrína Chloe Regály a poličky Hoorns

Popis produktu:

Elegantní vitrína Chloe ukazuje krásu a sílu ve svém celokovovém provedení. Hodí se nejen do klasicky orientovaných interiérů. Díky třem prostorným policím vzniká velký úložný prostor. Svou dokonalost ukazuje především díky proskleným vroubkovaným dveřím.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černá kovová vitrína Chloe za skvělou cenu 13 779 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černá kovová vitrína Chloe

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černá kovová vitrína Chloe skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černá kovová vitrína Chloe od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černá kovová vitrína Chloe}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černá kovová vitrína Chloe mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černá kovová vitrína Chloe Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černá kovová vitrína Chloe, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černá kovová vitrína Chloe Hoorns na zahradu

Hoorns Černá kovová vitrína Chloe Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černá kovová vitrína Chloe i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 779 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černá kovová vitrína Chloe na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713093281 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černá kovová vitrína Chloe Regály a poličky
Cena zboží
13 779 Kč
Dostupnost
11.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černá kovová vitrína Chloe) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713093281, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.