Info o Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie Stoličky Hoorns

Popis produktu:

Elegantní stolička Dixie vás zaujme svou roztomilostí a minimalistickým provedením. Sedák a podnož z mangového dřeva vytváří jemné spojení, které vnese do vašeho domova čistotu designu a osobitost. Díky tomuto zpracování získává nadčasový vzhled a hodí se tak do klasického i moderního interiéru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie za skvělou cenu 2 863 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie skvělá volba v kategorii Stoličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie Hoorns na zahradu

Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie Stoličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 863 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713098231 z výroby
- produkt je v kategorii Stoličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie Stoličky
Cena zboží
2 863 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Stoličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černá dřevěná stolička Dixie) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713098231, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.