Info o Hoorns Černá dřevěná komoda Morten - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černá dřevěná komoda Morten Komody Hoorns

Popis produktu:

Dřevěná černá skříň Morten si dokonale rozumí s interiérem ve vintage stylu. Tři prostorné police zajistí dostatek úložného prostoru. Své místo plnohodnotně zaujme ve vaší pracovně nebo obývacím pokoji. Skříň skvěle doplní TV stolek a komoda ze stejné série Morten.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černá dřevěná komoda Morten za skvělou cenu 24 108 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černá dřevěná komoda Morten

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černá dřevěná komoda Morten skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černá dřevěná komoda Morten od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černá dřevěná komoda Morten}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černá dřevěná komoda Morten mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černá dřevěná komoda Morten Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černá dřevěná komoda Morten, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černá dřevěná komoda Morten Hoorns na zahradu

Hoorns Černá dřevěná komoda Morten Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černá dřevěná komoda Morten i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 24 108 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černá dřevěná komoda Morten na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713094059 z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černá dřevěná komoda Morten Komody
Cena zboží
24 108 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Komody Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černá dřevěná komoda Morten) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713094059, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.