Info o Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm Knihovny Hoorns

Popis produktu:

Černá půlkruhová knihovna Richard zaujme svým neotřelým originálním designem. Elegantní korpus z masivního jasanového dřeva tvoří atraktivní celek, který rozzáří každý moderní interiér. Příjemnou vlastností jsou 4 úložné přihrádky, které poskytnou dostatek úložného prostoru pro váš inventář. Vybavte si svůj domov i dalšími kousky ze série Richard. K získání ještě většího úložiště doporučujeme spojit dvě tyto knihovny k sobě.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm za skvělou cenu 29 934 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm Hoorns na zahradu

Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 29 934 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713097623 z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm Knihovny
Cena zboží
29 934 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Knihovny Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Černá dřevěná knihovna Richard 100 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713097623, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.