Info o Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon Konferenční stolky Hoorns

Popis produktu:

Konferenční stolek Timon se vyznačuje svým neobvyklým tvarem podnože. Díky svému tvaru a celokovovému provedení se skvělé hodí do moderních interiérů. Kovová podnož disponuje neobvyklým zkosením, čímž podkresluje celkový vzhled stolku.  

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon za skvělou cenu 2 863 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon Hoorns na zahradu

Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 863 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713080540 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon Konferenční stolky
Cena zboží
2 863 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Bílý kovový konferenční stolek Timon) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713080540, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.