Info o Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn Regály a poličky Hoorns

Popis produktu:

Minimalistický regál Marilyn se stane bezpochyby dominantním prvkem na chodbě či v obývacím pokoji. Desky z masivního kartáčované dřeva v mlhově bílé barvě spolu s kovovou konstrukcí skvěle vynikne s jednoduchou pohovkou a vy se můžete chlubit jedinečným kusem nábytku. Díky třem policím vzniká praktický úložný prostor pro váš inventář.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn za skvělou cenu 8 132 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn Hoorns na zahradu

Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 132 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713097913 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn Regály a poličky
Cena zboží
8 132 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Bílý dřevěný regál Marilyn) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713097913, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.