Info o Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami Komody Hoorns

Popis produktu:

Stylová komoda Rhonda zaujme svým unikátním retro designem z 80. let. Celokovové zpracování v bílé barvě zajišťuje komodě osobitost a minimalistický styl. O prostorné úložiště se postará 12 praktických šuplíků, které budou krásným místem např. pro kartotéku. Díky skandinávskému provedení se hodí do jemně a čistě zařízených moderních i klasických interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami za skvělou cenu 10 382 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami Hoorns na zahradu

Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 382 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713092086 z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami Komody
Cena zboží
10 382 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Komody Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Bílá kovová komoda Rhonda se zásuvkami) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713092086, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.