Info o Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm Regály a poličky Hoorns

Popis produktu:

Minimalistická police Michelle zaujme svým elegantním a čistým designem. Korpus z bíle lakovaného masivního borovicového dřeva dodává osobitost a styl. Police budou krásně doplňovat nejen skandinávské interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm za skvělou cenu 6 229 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Hoorns Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm Hoorns - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm Hoorns na zahradu

Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Hoorns, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 229 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Hoorns
- číslo EAN 8714713097647 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm Regály a poličky
Cena zboží
6 229 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Hoorns

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hoorns Bílá dřevěná police Michelle 110 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Hoorns), manuály 8714713097647, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.