Info o Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 - hodnocení a parametry

Informace: Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 Chrániče sluchu Howard Leight by Honeywell

Popis produktu: Chránič sluchu Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1: Při práci s hlučnými stroji je důležité myslet na ochranu svého sluchu. Sluchátka Honeywell LEIGHTNING L1 vám s tím pomohou. Jejich konstrukce je navržena pro co nejefektivnější izolaci od okolního ruchu. Více už se tak nemusíte obávat trvalého poškození sluchu. Uživatele jistě potěší skutečnost, že nošení je pohodlné i po dlouhodobé době, což je zaručeno polstrováním hlavového mostu a náušníků, které uschovají celé ucho.  Klíčové vlastnosti ochranných sluchátek Honeywell LEIGHTNING L1Mušlový chránič sluchu od společnosti HoneywellPohodlné polstrování náušníků a hlavového mostuTeleskopicky nastavitelná páskaPatentovaný systém tlumení hluku air flow controlMateriál: nerezová ocel, PUR-E, PVC, textil, PC/PBT, ABSSplňuje normu EN 352-1Útlum SNR: 30 dB ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 za skvělou cenu 463 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Chrániče sluchu na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1

Lukáš
Pro mé potřeby je Howard Leight by Honeywell Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 skvělá volba v kategorii Chrániče sluchu.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 Howard Leight by Honeywell - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 Howard Leight by Honeywell na zahradu

Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 Chrániče sluchu Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Howard Leight by Honeywell, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 463 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Howard Leight by Honeywell
- číslo EAN 7312550109229 z výroby
- produkt je v kategorii Chrániče sluchu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1 Chrániče sluchu
Cena zboží
463 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Chrániče sluchu Howard Leight by Honeywell

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Honeywell Sluchátka LEIGHTNING L1) potřebujete dokumentaci od výrobce (Howard Leight by Honeywell), manuály 7312550109229, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Chrániče sluchu - Zobrazit další produkty