Info o Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený - hodnocení a parametry

Informace: Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený Zahradní skleníky Home & Garden

Popis produktu: Fóliovník je dokonalým řešením pro přípravu a pěstování zahradních plodin. Díky tomu, že poskytuje optimální podmínky, je ideální pro setí zeleniny až 3krát ročně. Snadná montáž a možnost sestavení téměř kdekoli na zahradě jsou jen některé z jeho výhod. Konstrukce fóliovníku je vyrobena z pozinkovaných ocelových profilů, je silná a trvanlivá, díky čemuž lze fóliovou fólii dokonale přizpůsobit a utěsnit. Trvanlivá fólie PE UV-4 s výztuží, vyrobená z PP sítě, která je zapuštěná v materiálové struktuře, zaručuje, že plodiny budou mít vhodné mikroklima. Kromě toho je foliovník vybaven speciálně navrženým krytem, který po zakrytí půdou chrání fólii před vání od spodu. Foliovník má široký vchod se dvěma zipy - dveře je možné srolovat a upevnit nahoře. Foliovník je vybaven také bočními okny s moskytiérou, které chrání plodiny proti hmyzu a poskytují efektivní větrání. Správná výška fóliovníku zajišťuje uvnitř svobodu práce a volný růst rostlin.  Všechny prvky konstrukce jsou navzájem propojeny šrouby obsaženými v sadě a montážní instrukce obsahují výkres s číslováním a přiřazením příslušných prvků.  Technické údaje: rozměry: Š 300 cm x D 600 cm  x V 200 cm  materiál fólie: PE UV=4 s polypropylenovou sítí (PP) barva: zelená materiál konstrukce: kovové profily, plně pozinkované, Ø 25 mm, tloušťka stěny 0,6-0,9 mm váha: 38 Kg bez obalu šířka vchodu: 74 cm snadná montáž a demontáž, předpokládaný čas montáže: 2 h odolný vůči UV záření, dveře na zipy, 8 bočních oken, lze srolovat   Obsah balení:  1x fóliovník, montážní pokyny, montážní šrouby, šroubové klíče  rozměry balení: 1. krabice 158 x 28 x 10 cm, 16,5 Kg, 2. krabice 128 x 36 x 19 cm, 22 Kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený za skvělou cenu 3 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní skleníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Home & Garden Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený skvělá volba v kategorii Zahradní skleníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený Home & Garden - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený Home & Garden na zahradu

Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený Zahradní skleníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Home & Garden, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Home & Garden
- číslo EAN 5902425320310 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní skleníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený Zahradní skleníky
Cena zboží
3 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní skleníky Home & Garden

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Home Garden zahradní foliovník 3 x 6 m -18 m2 zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Home & Garden), manuály 5902425320310, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.