Info o Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody - hodnocení a parametry

Informace: Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody TV stolky a sestavy Marckeric

Popis produktu: Moderní obývák není o drahé sedačce nebo extravagntním koberci. Stvořit ho můžete snadno s pomocí menšího nábytku jako je TV komoda nebo TV stůl. Právě tento nábytek musí vypadat reprezentativně. Vždyť k němu upíná zrak několik párů očí současně. A to se vám s tímto fešákem povede dokonale ♥ Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody za skvělou cenu 6 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky a sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody skvělá volba v kategorii TV stolky a sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody Marckeric na zahradu

Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody TV stolky a sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178309280 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky a sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody TV stolky a sestavy
Cena zboží
6 799 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení TV stolky a sestavy Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědý TV stolek s černýma nohama Marckeric Melody) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178309280, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.