Info o Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI - hodnocení a parametry

Informace: Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI Konferenční stolky Zuiver

Popis produktu:

Konferenční stolek ZUIVER Moondrop v hnědé barvě je designový unikát. Stolek má členěnou smaltovanou desku na 4 menší stolky a kovovou podnož. Působivý elegantní vzhled zakulacených tvarů desky a kvalitní materiály dělají ze stolku Moondrop osobitý a stylový doplněk každého interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI za skvělou cenu 4 308 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI Zuiver na zahradu

Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 308 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548048058 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI Konferenční stolky
Cena zboží
4 308 Kč
Dostupnost
11.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědý smaltovaný konferenční stolek ZUIVER MOONDROP MULTI) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548048058, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.