Info o Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm Psací stoly Dutchbone

Popis produktu:

Hnědý pracovní stůl Class je tvořen dřevěnou deskou a elegantní podnoží v mosazném odstínu ve stylu vintage. Vrchní část stolu se vzorem rybích kostí je vyrobena z polotvrdé dřevovláknité desky, kterou z obou stran pokrývají tenké desky z akátové dýhy. Podnož je zakončena gumovými podložkami chránícími vaší podlahu před poškrábáním. Stůl můžete skvěle doladit s dalšími kousky ze série DUTCHBONE CLASS.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm za skvělou cenu 12 723 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Psací stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm skvělá volba v kategorii Psací stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm Dutchbone na zahradu

Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm Psací stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 723 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548049796 z výroby
- produkt je v kategorii Psací stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm Psací stoly
Cena zboží
12 723 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Psací stoly Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědý pracovní stůl DUTCHBONE CLASS 120x78 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548049796, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.