Info o Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison - hodnocení a parametry

Informace: Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison Konferenční stolky Dutchbone

Popis produktu:

Konferenční stolek DUTCHBONE Mathison zaujme svým elegantním propojením dřeva a kovu. Stolek má dvě samostatné kulaté odkládací plochy z MDF desky a kovovou podnož. Jemný vintage styl dělá ze stolku Mathison osobitý a stylový doplněk do retro či vintage interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison za skvělou cenu 4 825 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison Dutchbone na zahradu

Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 825 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548046689 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison Konferenční stolky
Cena zboží
4 825 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědý kovový konferenční stolek DUTCHBONE Mathison) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548046689, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.