Info o Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele - hodnocení a parametry

Informace: Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele TV stolky a sestavy Marckeric

Popis produktu: Moderní obývák není o drahé sedačce nebo extravagntním koberci. Stvořit ho můžete snadno s pomocí menšího nábytku jako je TV komoda nebo TV stůl. Právě tento nábytek musí vypadat reprezentativně. Vždyť k němu upíná zrak několik párů očí současně. A to se vám s tímto fešákem povede dokonale ♥ Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele za skvělou cenu 17 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky a sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele skvělá volba v kategorii TV stolky a sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele Marckeric na zahradu

Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele TV stolky a sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 17 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178367914 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky a sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele TV stolky a sestavy
Cena zboží
17 099 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení TV stolky a sestavy Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědo-černý TV stolek Marckeric Gisele) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178367914, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.