Info o Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm Komody Marckeric

Popis produktu: Splňte si sen o moderním bydlení ♥ Jste-li příznivcem scandi stylu, Marckeric má pro vás designovou nádheru. Tahle komoda nebude jen obyčejným úložným prostorem, ale dodá místnosti stylovou až výjimečnou atmosféru. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm za skvělou cenu 7 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm Marckeric na zahradu

Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178306760 z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm Komody
Cena zboží
7 499 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Komody Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědo-černá komoda Marckeric Denise, šířka 140,8 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178306760, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.